2015 m. vasario 2 d., pirmadienis

Pristatoma nauja europinė svetainė mokytojams

Vasario 2 dieną pradeda veikti Europos mokyklų tinklo sukurta svetainė www.SchoolEducationGateway.eu.
Europinės veiklos ir iniciatyvos gali būti lengvai pamirštamos, nedominančios, apie jas nesužinoma, nes informacija nepasiekiama. Kad būtų išspręsta ši problema buvo sukurta svetainė www.SchoolEducationGateway.eu. Svetainė pirmiausia yra skirta mokytojams ir mokyklų darbuotojams visoje Europoje bei ekspertams ir organizacijoms, dirbančioms švietimo srityje.
www.SchoolEducationGateway.eu – tai ne paprasta dar viena svetainė, joje ne tik rasite informacijos 24 Europos kalbomis, čia suteikiama prieiga prie aktualios informacijos ir pavyzdžių bei praktinių įrankių, padėsiančių mokykloms teikti programos Erasmus+ paraiškas.
Pagrindinės www.SchoolEducationGateway.eu paslaugos:
Informacija – naujienos, leidiniai, ekspertų straipsniai bei konsultacijos.
Inovatyvios praktikos pavyzdžiai – įkvepiantys straipsniai, pristatantys skirtingų europinių projektų teigiamąją praktiką.
Įrankiai, padėsiantys teikti programos Erasmus+ paraiškas:
  • Kursų katalogas mokytojų profesiniam tobulinimuisi;
  • Mobilumo galimybės – įskaitant mokytojavimo ir stažuočių pasiūlymus;
  • Strateginių partnerysčių pasiūlymai.
Prisijungti prie www.SchoolEducationGateway.eu paprasta ir nemokama – prisijungę lankytojai gali dalintis informacija bei komentuoti. Mokytojams, jau dalyvaujantiems programos „eTwinning“ veikloje, prisijungti prie naujosios svetainės dar paprasčiau, nes čia veiks „eTwinning“ svetainės prisijungimo duomenys.
Svetainė www.SchoolEducationGateway.eu yra finansuojama Erasmus+ – ES švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programos, valdoma Europos mokyklų tinklo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą